Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na wynajem Kończyce - Oferty wynajmu lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

60 zł/m²343 m² 20 580 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy / gastronomiczny Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Puszkarska

Bonarka,Kraków(Kończyce + 9 km)

61,80 zł/m²5 m² 309 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Członkostwo Coworking elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Bonarka b4b *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²19,50 m² 1 073 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię usytuowaną w budynku dworca pkp w trakcie modernizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Grzegórzki,Kraków(Kończyce + 9 km)

45 zł/m²509 m² 22 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy w super lokalizacji! Lokal: - 2 + 3 piętro - Powierzchnia użytkowa 509 m2 - Pod kancelarię, biuro, szkołę - Taras na wyłączność - Wentylacja - Aneks kuchenny - 4.

Szczegóły ogłoszenia

31,45 zł/m²143,10 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogromny potencjał inwestycyjny- centrum miasta! ***idealna oferta pod gabinet kosmetyczny, lekarski, centrum odnowy*** wynajem od zaraz oferta dostępna tylko W naszym biurze! czynsz miesięczny:.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²84,36 m² 8 436 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia narożny lokal handlowo- usługowy o powierzchni 84,36 mkw w nowoczesnym budynku przy ulicy Banacha. Lokalizacja: usytuowany w pobliżu przystanku autobusowego oraz obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

53,57 zł/m²16,80 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy Świetna lokalizacja, centrum Krakowa lokal: - w przyziemiu z oknem , - oferujemy ostatni z 4 lokali o wielkości 16,8m2 budynek: - estetycznie wykończony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Krowodrza,Kraków(Kończyce + 9 km)

60,90 zł/m²167,95 m² 10 228 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kasja Nieruchomości Komercyjne / Commercial Real Estate prezentuje: lokalizacja: doskonały adres w centrum Krakowa , liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, niewielka odległość od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Podole

Ruczaj,Kraków(Kończyce + 9 km)

47,01 zł/m²95,33 m² 4 481 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 89,1m 2 i pow. całkowitej 95,33m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków(Kończyce + 9 km)

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia cały parter budynku stanowiący ładny, nowoczesny lokal biurowo-usługowy położony w Bronowicach w kameralnym nowym budynku z 2020 r. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Kończyce

Kończyce,dolnośląskie

7,73 zł/m²110 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-przemysłowy wynajme ewentualnie sprzedam, obecnie jedyny sklep w miejscowości,centrum wsi,parking,prąd,siła,woda,budynek z lat 80

Szczegóły ogłoszenia